הילולת הצדיק תשפ

25-09-2019 • דוד שושן

בס"ד
מגיע הרגע שכולנו מחכים לו כל השנה. הילולת הצדיק רבי דוד ומשה זי"עה תתקיים השנה ביום שני כט תישרי (28-10-2019) וביום שלישי ראש חודש חשוון (29-10-2019)..ההילולה תתקיים ברוב פאר והדר ובימים אלה יהיה קייטרינג.
לגבי שבת שתבוא כל אורח יצטרך לדאוג לעצמו מבחינת אוכל.
אנו מקווים לראות את כולכם ומאחלים לכם שזכות הצדיק תגן בעדיכם.תמונת הציון

25-09-2019 • דוד שושן

בס"ד
שלום לכולם.
המון זמן יש לי בראש מחשבה למה אין תמונה/פוסטר של הצדיק רבי דוד ומשה זי"עה שאנשים יוכלו לתלות בביתם. ראיתי איזושהי תמונה משנות השמונים אבל אני לא בטוח שיש אותה לכולם.
לכן החלטתי לעצב תמונה/פוסטר עדכנית ושתהיה תלויה בכבוד בביתם של רבים. את משימת העיצוב נתתי למעצבת הגרפית יעל דדון מסטודיו ג'ירפיקה והתוצאה היא מהממת. פה אני חייב להודות לאחיין שלי ניר שושן Nir Shoshan שתרם בעין יפה את שכר המעצבת.
כל מי שרוצה את הקובץ לדפוס יכו להוריד אותו מהקישור הזה.
https://drive.google.com/…/0B7e4oFN4TRGiMGx4TGRkbWNoT…/view…

או שילחו לי מייל או הודעת וואטסאפ.
הכי חשוב שאת התמונה צריך להדפיס בגודל A2 על נייר 350 גרם ועם למינציה מבריקה.
Shoshandavid@gmail.com
+31636440186


שבת שלום ומבורך
Geen fotobeschrijving beschikbaar.
 הילולת הצדיק התשע

12-08-2018 • דוד שושן

ערב טוב.
ההילולה השנה תתקיים ביום שני כ"ט תשרי ערב ראש חודש 8 אוקטובר ויום שלישי ראש חודש 8 אוקטובר. השנה הוועד ידאג לקייטרינג מיום שני בערב עד יום רביעי בבוקר. מי שמתכנן להישאר לשבת צריך לדאוג לעצמו מבחינת אוכל. כמובן שנחגוג את ההילולה ברוב פאר והדר. אנו מקווים לראותכם.סיכום של ההילולא של הצדיק א ראש חודש חשוון התשע

05-11-2017 • 

בס"ד
חברים יקרים.אנסה לתאר לכם את ההילולא של הצדיק ואני מקווה שלא אשכח משהו.איזו הילולא זאת הייתה אין מילים לתאר את כמות האנשים שהגיעו וחלק נאלצו לישון ברכב כי לא היו חדרים.
נתחיל מכך שמגיעות מחמאות לוועד על המאמץ והעבודה שעשו.הרחבה הגדולה בכניסה ועד המדרגות לציון רוצפו מחדש בגרנוליט.אין יותר בוץ ברגליים .שנה הבאה בלי נדר יהיו ספסלים לשבת.יום חמישי בצהריים כיבד אותנו בנוכחתו המושל של מחוז ווארזאזת וקיבלנו אותו בכבוד מלכים.
יום חמישי בערב תפילת ערבית חגיגית לראש חודש עם הפייטן מאיר(מישל)אביטן michel abitan שהנעים לנו את כל התפילות בקולו העריב בתפוסה מלאה.
יום שישי היה בצהריים היה מרגש שהגיע אוטובוס של נכי צ.ה.ל .בחורים צעירים חלק קטועי רגליים ןופציעות קשות אחרים.דאגנו שיקבלו ברכה מהרב משה מויאל שליט"א.כיבדנו אותם בהדלקת נרות והפייטן איציק שריקי שר להם את שיר צדיק.כמו כן עשינו משהו יוצא דופן למרוקו והסרטנו את הציון ב 360 מעלות.מעכשיו ניתן לראות את הציון באופן יפה.ארוחות השבת היו שמחות .
מוצ"ש הילולא מלאה עד אפס מקום במיוחד .רבי מאיר וואקנין מציון רבי יחיא בן ברוך הגיע עם אנשיו ועשו שמח כרגיל.
אתם בוודאי מבינים שבכמה מילים קשה לתאר את החוויה ואני מקווה שהתמונות והוידאו מעבירים את התחושה הניפלאה של ההילולא.
אם שכחתי משהו או מישהו עמהם הסליחה.
כמעט שכחתי.המון תודות מגיעות לרב משה מויאל שליט"א שתרם ועכשיו יש לנו מקווה מהודר ומדהים.ביום שישי חנכנו אותו וישר עמוס מאוד
ועוד פעם כמעט שכחתי מגיע המון תודה לשני בחורים שאת שמם איני יודע שבערב ההילולא עשו את המאמץ והדליקו נרות על כל הקברים שבהר.הילולת הצדיק רבי דוד ומשה זיע

14-08-2017 • דוד שושן

בס"ד
שלום לכולכם

ההילולא לכבוד הצדיק רבי דוד ומשה זיע"ה תתקיים השנה בתאריכים

יום חמישי כ"ט תישרי 19 אוקטובר
מוצ"ש ראש חודש א חשוון  21 אוקטובר

מקווים לראותכם